Adam Levine a Behati Prinsloo v botách Dr. Martens

Adam Levine je údajně jeden z nejvíc sexy mužů světa a kromě toho také frontman skupiny Maroon 5 se slabostí pro „andílky“ Victoria's Secret. Behati Prinsloo je namibijská modelka, která se s Adamem seznámila – jaká to náhoda – právě při práci pro světoznámou značku spodního prádla.

Tenhle hvězdný manželský pár si libuje v neformálním oblečení. U „rockerů“ je to vlastně normální, no a modelky se tak většinou odreagovávají po hodinách strávených na přehlídkových molech nebo před objektivy fotoaparátů. Stačí vyrazit na nákupy do nejbližšího obchodu Dr. Martens…

…a pořídit si klasické Martensky model 1460 ve vínové barvě. Radši hned dvoje, aby měl každý své vlastní :-) Pak je samozřejmě potřeba hned se v botách vyfotit a fotku poslat na Instagram:

No a potom, potom je ze všeho nejlepší boty vůbec nesundávat a nosit je společně – aby všichni věděli, že k sobě patříte! Boty Dr. Martens vydrží věky, takže v tom není vůbec žádný problém. Každopádně je dobré mít jednu tkaničku černou a druhou žlutou. Jen tak, pro všechny případy… :-)