Zdravotní sandály Dr. Martens sluší rodičům i dětem

Pokud milujete boty Dr. Martens stejně tak jako my, určitě máte v botníku nějaký vzdušný letní model, ve kterém se nebojíte vykročit ani do sebevíc horkého dne. Ano, správně – Martensky nemusí být jen vysoké šněrovací boty. Značka jde totiž s dobou a nabízí třeba i páskové sandálky Dr. Martens. Nejlepší na tom je, že tyhle pohodlné a prakticky nezničitelné boty si může obout celá rodina!

Martensky už dávno nejsou boty jen pro „rebely“, rockery a motorkáře. Nabídka dámských modelů je bohatší než těch pánských a na své si přijdou samozřejmě i děti :-) Kluci a holky se rádi oblékají a obouvají stejně jako rodiče, tak proč jim to nedopřát? Pro maminku sandálky Dr. Martens „Clarissa“, pro tatínka sandály Dr. Martens „Dieter“ a pro děti roztomilé sandálky Dr. Martens „Sailor“.

A proč vlastně tvrdíme, že jsou Martensky zdravotní? Protože je to pravda! Jejich speciální podrážku totiž vynalezl vojenský lékař Dr. Märtens proto, aby ulevila raněným od bolestí zad a nohou. Patentovaná technologie Airwair skutečně vzbuzuje pocit, jako byste se v nových botách doslova vznášeli… Některé zdravotní pojišťovny dokonce na Martensky nabízejí slevu! Tak co, už věříte? :-)