Miley Cyrus ve vysokých šněrovacích Martenskách

Vsadíme boty (sic!), že jste něco takového ještě neviděli. Teenagerská hvězdička Miley Cyrus se tak moc snaží zbavit stigmatu dětské rychlokvašky studia Disney, které ji kdysi vyneslo na vrchol slávy, že je ochotná si obléct a hlavně obout modely, které jsou jen těžko k neuvěření – třeba sice fantastické, ale pro její postavu naprosto nevhodné semišové kozačky Christian Louboutin do půli oplácaných stehen.

Že má jižanská „kobyla“ cosi jako fetiš na opravdu vysoké boty, to je ostatně vidět i na těchhle fotkách. Elastická šněrovací nádhera se jmenuje Dr. Martens „Aggy Tall“, má neuvěřitelných 25 dírek, dvojitou podrážku a je vyrobená z kombinace pevné kůže a přiléhavé Lycry. Díky tomu obepnou boty nohu jako druhá kůže, nebo spíš jako korzet, což může být extrémně příjemné (a nebo taky přesně naopak).

Problém je ovšem ve zbytku outfitu, který na sebe Miley naházela. K takovýmhle botám legíny s potiskem a odhalené břicho? Snad jen ten pseudo-křivák by se dal s přimhouřenýma očima vzít na milost, ale zbytek je jako laciná coura z motelu na samotě. Sorry, ale někdo to říct musel :-)